Erik Jendrisek zum FCK? (m.Q.)

  • Jendrišek možno Nemecko neopustí a zakotví v Kaiserslauterne


    KmeHový hrá
    slovenského prvoligistu MFK Ružomberok Erik Jendrišek, ktorý v tejto sezóne hoseoval v nemeckom Hannoveri 96, no klub si napokon neuplatnil opciu na jeho kúpu, napokon možno bude aj v budúcej sezóne pôsobie v Nemecku.


    Pod>a stredajšieho vydania denníka Plus jeden deH totiž o jeho služby prejavil záujem druholigový 1. FC Kaiserslautern, dres ktorého obliekal v ro
    níku 2006/07 alší Slovák Balázs Borbély.


    Dvadsaero
    ný reprezentant SR do 21 rokov upútal predovšetkým pozornose športového riadite>a "
    ertov z Betzenbergu" Michaela Schjönberga, ktorý v skon
    enej sezóne pôsobil práve v Hannoveri a Jendrišeka tak ve>mi dobre pozná.
    Publikované: 23.05.2007 15:10:00


    http://www.profutbal.sk/ligy/ger1/?clanok=49227

  • Liegt das im Trend Posts in anderen Sprachen hier zu schreiben ??:rofl:



    Wäre jedenfalls nett auch mal zu übersetzen dases jeder versteht

    2 Mal editiert, zuletzt von SeBBi ()

  • sorry gibt aber noch keine deutsche quelle und übersetzten kann ich es dir auch nicht kann es löschen wenn es dir nicht passt?

    Einmal editiert, zuletzt von mirko1979 ()

  • Zitat

    Original von mirko1979
    sorry gibt aber noch keine deutsche quelle und übersetzten kann ich es dir auch nicht kann es löschen wenn es dir nicht passt?


    Kannste ja ga net :P


    Naja ein bisschen kann ich ja entziffern ^^

  • Jendrišek mieri do Kaiserslauternu


    ZDÁ sa, že slovenský futbalista Erik Jendrišek zostane v Nemecku.
    Dvadsaero
    ný úto
    ník absolvoval poslednú sezónu v Hannoveri. Ten však neuplatnil na Erika opciu. V sú
    asnosti síce Jendrišek patrí opäe Ružomberku, ale pod ebraeom nezostane. S najvä
    šou pravdepodobnoseou pôjde do Kaiserslauternu, ú
    astníka druhej najvyššej nemeckej súeaže. O Jendriška prejavil záujem športový riadite> tohto klubu Michael Schjönberg. Ten v poslednej sezóne pôsobil v Hannoveri a nášho futbalistu teda ve>mi dobre pozná.


    http://www.plus1den.sk/2007/05…i-do-kaiserslauternu.html