Krunoslav Lovrek zum FCK? (m.Q.: jutarnji.hr)

  • @ Red Devil


    Zu dem Thema "Iacob verkaufen" habe ich mal ein sehr passenden Satz hier im Forum gelesen


    --> "Lieber ein Ende mit Skrupel, als ein Skrupel ohne Ende"


    :P

    Eine Liebe für einen Verein - Mein Herz ist rot-weiß

  • Lovrek macht auf mich einen hervorragenden Eindruck. Er löst sich gut, weiß wo das Tor steht, ist beidfüßig, schnell, dribbel- und kopfballstark. Würde mich sehr freuen, wenn er zu uns kommt. Ist sicherlich einige gute Verstärkung für die nächste Saison und bestimmt ein 10 - 15 - Tore-Ganant. Her mit ihm!

  • Ich wär auch stark für ne Verplichtung, scheint ja echt gut zu sein, außerdem brauchen wir jetzt dringend einen Stürmer neben Ziemer!

    - - - - - - - - - Sippel - - - - - - - - - -
    Dick - - Torrejon - Heintz - Jessen
    - - - - - de Wit - - Borysiuk - - - - -
    Fortounis - - - - - - - - - - - - - Zuck
    - - - - - Idrissou - - Bunjaku - - - -




  • Übersetzer gesucht - hab ich eben auf tm.de gelesen.


    http://www.nogometni-magazin.com/...ZZmxPUSOep&tmpl=viewnews

    Lovreku propao transfer: Zli ljudi ocrnili su me u Kaiserslauternu!


    Zitat
    Najbolji Zagrebov nogometaš Kruno Lovrek u ovom trenutku više nije tako blizu njemačkom drugoligašu Kaiserslauternu kao što se činilo početkom tjedna. Po starom, dobrom hrvatskom običaju, netko “dobronamjeran” nazvao je u Lovrekov nesuđeni klub i minirao posao.


    - Imam informacije da su ti zli ljudi, jadnici, ne znam kako bih ih drukčije nazvao, rekli ljudima iz Kaiserslauterna da sam ovoga ljeta već išao na neke probe i da na njima nisam prošao - kazao je danas utučeni Lovrek. - A ja ni na kakvoj probi nisam bio! Zdrav sam, normalno treniram, pucam od snage, željan sam novoga dokazivanja.


    Već ste se sve dogovorili s Nijemcima?
    - Oni su bili u Zagrebu i s mojim klubom dogovorili su se o odšteti. NK Zagreb pristao je na 500.000 eura, a ja se još nisam dogovorio o svojim uvjetima. Trebao bih u ponedjeljak krenuti u Njemačku na pregovore, ali to sada nije sigurno.


    Pripremljeni ste i na druge opcije?
    – Nemam ništa konkretno, znam tek za zanimanje nekih klubova – zaključio je Kruno Lovrek.


    Prema posljednjim informacijama iz Kaiserslauterna, čini se kako Zagrebov napadač više nije njihov prvi izbor. To nam je u telefonskom razgovoru danas potvrdio trener Kaiserslauterna, Karlovčanin Milan Šašić.


    On je bio iznenađen kad je čuo kako se Kruno u ponedjeljak sprema na put za Njemačku.
    - Meni je to prvi glas – kazao je Šašić, koji se javio iz trening-kampa u Bad Bertricheru. - Da doista dovodimo novoga igrača, ja bih to morao znati. O tome odlučujem zajedno s predsjednikom Stefanom Kuntzom.


    Dugo je pauzirao
    Kakva su vam saznanja o Kruni Lovreku?
    - Gledao sam njegov DVD. On je vrlo dobar igrač, ali bio je dugo ozlijeđen. Igrači s naših prostora i inače imaju problema s tjelesnom pripremljenošću pa sam i zato skeptičan prema Lovreku iza kojega je duga stanka.


    Znači li to da imate i druge opcije?
    - Da, ali ne mogu govoriti o imenima - zaključio je Šašić.
    Nagađa se da bi K’lauternov napad trebao pojačati jedan Rumunj: Radu iz Wolfsburga ili Niculescu iz Duisburga.

  • Hier mal die Übersetzung mit Google Translate :rofl:



    Die Speisekarte ist die erste Stimme - gesagt Šašić :rofl: :rofl: :rofl:


    Und auch noch hier ein Link von http://www.der-betzebrennt.de :
    http://translate.google.com/tr…nak%2Fredir%2F393718.aspx


    Google Übersetzung versteht sich :thumbup:

    Eine Liebe für einen Verein - Mein Herz ist rot-weiß

  • Antscheinend ja, denn habe auch gerade noch auf TM nachgeschaut und da hat ein User folgende Übersetzung von irgendeinem Beicht gepostet:


    Eine Liebe für einen Verein - Mein Herz ist rot-weiß

  • Ja klar, dort gabs wenigstens Bildchen, so wie bei Comics. :D